Lokalne drogi nie są bezpieczne dla rowerzystów – często panuje tu duży ruch samochodowy i samochody poruszają się z dużą prędkością. Aktualne aplikacje rowerowe nie uwzględniają tych danych – często prowadzą najkrótszą co nie znaczy najbezpieczniejszą drogą. Rowerzyści poruszają się po drogach publicznych, by dotrzeć do atrakcji/miejsc noclegowych/dworców kolejowych, profesjonalnych tras rowerowych typu VeloMałopolska. Istnieje pilna potrzeba lepszego zrozumienia i analizy warunków drogowych, aby poprawić bezpieczeństwo rowerzystów w Małopolsce. Dołącz do wyzwania i odkryj technologiczne rozwiązanie dla bezpieczniejszych dróg rowerowych
Nagroda to 20 tys. zł
https://hackyeah.pl/tasks-prizes/
Co to jest Hackyeah?
HackYeah to wyjątkowy hackathon, który gromadzi liderów i pasjonatów z branży IT, skupiających się na kreowaniu innowacyjnych rozwiązań dla bieżących wyzwań społecznych. Wydarzenie nieustannie przyciąga tłumy programistów, projektantów i entuzjastów z różnych części Europy. Oprócz inspiracji, uczestnicy mogą liczyć na niekończące się zapasy kawy, smaczne przekąski i darmową pizzę oraz szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych. Już 10. edycja HackYeah odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, w dniach 28-29 września 2024 roku. Województwo Małopolskie to Region Gospodarz wydarzenia.
Kto może wziąć udział w hackathonie?
Wszyscy! Udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych: studentów, programistów, projektantów UX / UI, kierowników projektów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków lub graczy. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w kilkuosobowych zespołach. Komunikacja między uczestnikami, organizatorami, mentorami i sędziami odbywać się będzie na kanale Discord, do którego można dołączyć tutaj: https://discord.com/invite/hackyeah. Wszyscy biorący udział w hackathonie mogą liczyć na wsparcie mentorów – pomogą oni w kwestiach technicznych lub odpowiedzą na wszelkie pytania związane z karierą.
Kupując bilet wspierasz fundację!
Tradycją organizatorów jest przekazywanie dochodu z biletów na instytucje dobroczynne. W 2023 roku dochód został przekazany na fundację założoną przez Tomasza Rożka – Nauka. To lubię. W tym roku dochód z biletów będzie przeznaczony na zakup sprzętu elektronicznego dla wybranego domu dziecka w Małopolsce.